Chceš-li shodit tuk, musíš předně hojit duši.

Chceš-li shodit tuk, musíš předně hojit duši.

Ukážu Ti cestu, jak najít lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu. Pomocí stravy a nastavení hlavy. 

TA NEJTĚŽŠÍ ČÁST NENÍ DOSTAT DO FORMY TĚLO, ALE DOSTAT DO FORMY SVOU MYSL.

CO DĚLÁM?

Ženám měním životy. Vracím jejich sebevědomí. Učím je, jak najít lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu. Ukazuji ženám, jak se stravovat s lehkostí a radostí, bez zakazování a výčitek, počítání kalorií a vážení potravin.

PROČ TO DĚLÁM?

Ženy na sebe dost často zapomínají, nemají se na prvním místě, myslí si, že je to sobecké. Mít se na prvním místě není sobeckost moje milé, ale nutnost! Samozřejmě to neznamená myslet jenom na sebe, ale HLAVNĚ na sebe.

Perfektně pečuješ o své děti, partnera, domácího mazlíčka, dům, byt, zahradu apod… a kde si ty? Na jakém místě si ty? Dost často na svých konzultacích slýchávám, že si tam někde ke konci nebo na úplně posledním místě…

Si nešťastná a nespokojená, protože na sebe nemáš vůbec čas, odbýváš se, jídlo jíš ve spěchu, ve stoje, najíš se jenom při přípravě jídla pro ostatní. Co je jíst v klidu a vědomě si už ani nepamatuješ, jaký to je.  Si bez energie, protivná sama sobě i svému okolí. Nesnášíš svoje tělo, prohlížíš si svoje špeky v zrcadle, říkáš si jak si tlustá, odporná, líná, chce se ti brečet při pohledu na sebe. Svoje tělo zakrýváš černým, volným nebo stahovacím oblečením, aby si se cítila alespoň trochu líp… A pro koho to děláš? Pro sebe nebo pro ostatní? Aby si nikdo nevšiml, že si právě přibrala…Stydíš se za to, stydíš se za sebe…Nejdeš ani na koupaliště, protože plavky jsou tvoje „smrt“… A říkáš si, co na to řeknou ostatní?

Já bych Vám holky moc ráda ukázala, že to tak nemusí být, protože každá jsme jedinečná – krásně rozkvetlá květina svého jedinečného života, každá máme právo na to být šťastná, mít se ráda, ať už máme 5, 10, nebo 20 kilo navíc. Tělo je jen schránka, takový krásný dárek, který když rozbalíš, tak uvnitř najdeš…(odpověz si sama). Pamatuj, pokud nebudeš pečovat o svou květinu, pokud ji budeš zapomínat zalívat, co se stane? 

Vzhled, číslo na váze, věk, velikost oblečení, procento tuku, svalu, metabolický věk ani (ne)spálené kalorie nebo počet (ne)splněných kroků atd…atd… to všechno neurčuje Tvoji hodnotu…

ZAČNI SI VÁŽIT HLAVNĚ SAMA SEBE!!! NEMUSÍŠ SVÉ TĚLO MILOVAT, STAČÍ HO PŘESTAT NENÁVIDĚT!

Si Krásná, Úžasná a Skvělá už teď. Už teď si DOST!!! Už teď si DOKONALÁ!!! Dost bylo kritiky, už dost bylo nenávisti k tvému vlastnímu tělu! Už dost bylo extrémů a zkratek, kvůli kterým si jen huntuješ svoje zdraví.

Je na čase žít! Je na čase začít se soustředit hlavně NA SEBE. Na to, co se ti na sobě líbí, za co si v životě vděčná. Co umíš a žiješ už teď!  JE NA ČASE BÝT KONEČNĚ SAMA SEBOU!!! Dělat věci jak a kdy chceš. Stýkat se s kým chceš. Pečovat o sebe jak ty chceš. Stravovat se jak ty chceš. Být aktivní a odpočívat přesně tak jak ty chceš a kdy chceš….DOVOL SI TO!!! Dovol si jen tak si být!!! DOVOL SI NEBÝT STOPROCENTNÍ!

Milovat své tělo v každé formě neznamená, že na sobě nebudeš pracovat, je to přesně naopak. Pokud své tělo miluješ, chceš mu přeci dát to nejlepší, no ne?

JAKMILE ZMĚNÍŠ SVŮJ POSTOJ K SOBĚ, PŘIJMEŠ A UVĚDOMÍŠ SI, CO JE SKUTEČNĚ DŮLEŽITÉ PRÁVĚ PRO TEBE, BUDEŠ KONEČNĚ SAMA SEBOU, ZAČNOU SE DÍT ZMĚNY KTERÉ SI V HLOUBI DUŠE PŘEJEŠ, AŽ JE TO COKOLI.

A já Ti ze srdce ráda pomohu najít radost ze života a naučit se mít ráda ve své jedinečnosti a originalitě.

Šťastná a spokojená žena = šťastná spokojená celá rodina 🙂 

Mluvím z vlastní zkušenosti a jsem přesvědčena, že každý z nás může pomoci hlavně tam, kde už se sám uzdravil ;-).

Vaše Veru

Ta nejtěžší část není dostat do formy tělo, ale dostat do formy svou mysl.

Jakou službu si vybereš?

 

Vstupní telefonická konzultace

Online

 

 

Program Pro Lepší Život Ženy na 12 týdnů

Vstupní konzultace – osobní/online – koučink a mentorink

 

 Půl roční transformační

Program Pro Lepší Život Ženy

 

 

Reference, aneb jak holky vnímají mé programy…

Vždy jsem si říkala, v čem pramení to Verunčino kouzlo? Teď mi to došlo. Je to krásná, hodná čarodějka, která chrstne na TEBE elixír vytrvalosti, píle, sebe a lásky a je z toho omlazovací kůra. Která z nás po to netouží? Program co ti změní život.

 

Zuzka

Pokud hledáte opravdu odborníka přes výživu, který umí zároveň podpořit psychiku, zlepšit náladu, najít a vyzdvihnout Vaše klady a přednosti a se kterým si i skvěle pokecáte, neváhejte se obrátit na Verču. Ta holka ví, co dělá a je v tom fakt výborná. Můj tříměsíční program sice končí, ale už teď vím, že i-když nebyl můj progres obrovský, tak nelituji. Jsi skvělá a vždy jsem se k tobě těšila, protože dokážeš pohladit i duši.

Petra

Verču mi pomohla objevit moje kamarádka. Verči programy jsou ohromně motivující. Mně osobně se líbí týdenní pracovní listy, do kterých se zapisují aktivity, jídlo, pocity a člověk, když to pak vidí černé na bílém, tak je to prima. Super jsou i videa a online vaření. Verču mohu vřele doporučit.

Hanka

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!