Co o naší spolupráci napsaly moje holky…

Vždy jsem si říkala, v čem pramení to Verunčino kouzlo? Teď mi to došlo. Je to krásná, hodná čarodějka, která chrstne na TEBE elixír vytrvalosti, píle, sebe a lásky a je z toho omlazovací kůra. Která z nás po to netouží? Program co ti změní život.

Zuzana Šrolerová

Pokud hledáte opravdu odborníka přes výživu, který umí zároveň podpořit psychiku, zlepšit náladu, najít a vyzdvihnout Vaše klady a přednosti a se kterým si i skvěle pokecáte, neváhejte se obrátit na Verču. Ta holka ví, co dělá a je v tom fakt výborná. Můj tříměsíční program sice končí, ale už teď vím, že i-když nebyl můj progres obrovský, tak nelituji. Jsi skvělá a vždy jsem se k tobě těšila, protože dokážeš pohladit i duši.

Petra Nožková

Verču mi pomohla objevit moje kamarádka. Verči programy jsou ohromně motivující. Mně osobně se líbí týdenní pracovní listy, do kterých se zapisují aktivity, jídlo, pocity a člověk, když to pak vidí černé na bílém, tak je to prima. Super jsou i videa a online vaření. Verču mohu vřele doporučit.

Hana Stonjeková

Po programu pro lepší život se cítím skvěle. Jídlo super, žádný stres. Pohyb i nová strava se stává čím dál tím víc pro mě přirozenější. Rozhodně bych neměnila. NEJLÉPE INVESTOVANÉ PENÍZE. Doma mě všichni podporují a kamarádky mi fandí, lichotí mi to a jsem ráda. Vůbec nedokáží pochopit, že jsem na „dietě“ a můžu si dovolit vše na co mám chuť. Nechci machrovat, ale vysvětlím jim to jak to mám naposlouchané a načtené od Tebe. Vidí, že jsem spokojená.

Moc děkuji za tvou podporu a také vždy krásnou a povzbuzující zpětnou vazbu.

Zuzana Moravcová

Chtěla bych vám poděkovat, že jste mi ukázala správný směr mé cesty, vlastně naší cesty. Jsem vděčná, že se opravdu dostavili výsledky a hodlám pokračovat dál.

Linda - 2 měsíce, -5 kg, -34 cm

Verča je sympoš od pohledu. Pokud chcete opravdu nakopnout, dozvědět se spoustu novych informaci, ale hlavně podporu ve vašem snažení, fakt neváhejte. Uděláte první krok a najednou Vás ubyde skoro půl metru. A navíc? Ten její přístup ala “hlavně se z toho nepo…” mě fakt baví. Nikdy jsem nemusela využít takových služeb, stacilo omezit sladké a bylo to, ale po porodu jsem se hooodne odbyvala a mé tělo mi to jasně dávalo najevo. Teď už vím, ze stačí jen přemýšlet o jídle jinak a za to Verče moc dekuju. A Veru? Jedu bomby dal a je to boží pojďte hořet s Verčou, stojí to za to!!!

Iveta - 2 měsíce, -5 kg, -55 cm

 Tomáškova maminka napsala

Ohledně Stravy Pro Lepší Život doporučuji úplně vše. Díky Verče je můj syn zdravější. Snížil se mu tlak a díky tomu i riziko operace srdce. Verča ví co dělá. Zajímá se jak to pokračuje. A hlavně komunikuje. Kdykoli jsem ji mohla napsat nebo zavolat. Nikdy nás neodmítla. Verunku mohu jen a jen doporučit. Je to úžasná matka, úžasná žena a taky odbornice. Veru ještě jednou mnohokrát děkuji.

Tomáš - 10 let 3 měsíce, -7 kg

Milá Verčo. Moc děkuji za super spolupráci. Už je to nějaká doba kdy jsem jela přesně podle vašeho jídelníčku, výsledky hubnutí byly pro mě super. Byla jsem moc spokojená. Pak jsem to začala flákat, ale váha i centimetry zůstaly stejné. Vím, že ze mně nikdy modelka nebude, ale dodnes už vím, co je pro správnou výživu mého těla zapotřebí a že je důležité jíst a né hladovět. Jste skvělá, děkuji za váš milý přístup, moc vám fandím a určitě doporučuji všem co si nevědí rady.

Pavla - 3 měsíce, -5 kg, -66 cm

Verču můžu jen a jen doporučit. Moc se mi líbí její lidský přístup a vstřícnost. Je pozitivní, empatická, milá, můžu se na ni kdykoliv obrátit a vím, že mi poradí. Ve svém oboru je odborník, ví, co dělá. Poradenství pro ni není jen prací, ale z jejího přístupu vidím, že ji to skutečně zajímá. I po ukončení spolupráce jsme stále v kontaktu, informuje se a umí mě vždycky namotivovat. 

Iveta Vágnerová

Verču určitě doporučuji! Skvělý, optimistický člověk, který ví co dělá. Dělá to s nadšením, chutí a je obrovskou podporou a motivací!!!

Jana Valentová

S Verčou jsem už před lety řešila jídelníček. Nebylo to o váze, ale o únavě. Její podpora byla neskutečná a jsem ráda, že v mém životě zůstala . Letos jsem se pustila do její Novoroční výzvy a opět nezklamala. Podpora její i celé skupiny mě donutila stát a něco dělat . Veru moc ti děkuji a prosím buď stále tak krásně praštěná 🙂

Gabriela Ryšavá

Verunku určitě doporučuji. Je to úžasný člověk, který vás bude motivovat a inspirovat jak nejlépe umí.

Jsem v jídle i vybíravá, takže jsem neměla v jídelníčku nic co bych nejedla. Za mě Verču doporučuji a pokud váháte a narazíte na její fb stránku, tak váhat přestaňte a jděte do toho. Je důležitý, když víte, že máte vedle sebe někoho, kdo vás podrží a poradí, i když jen takto na dálku.

Michaela

Verču můžu z vlastní zkušenosti doporučit. Její přístup od začátku do konce spolupráce byl prostě super. Kdykoliv jsem potřebovala poradit, byla tu pro mě a neváhala poradit a namotivovat Jídelníček byl sestavený z pochutin, které mám ráda. Jídla byla chutná, rychlá a jednoduchá na přípravu

Veru, opravdu moc děkuji za Tvůj osobitý přístup, rady, motivaci a milé lidské jednání a pochopení 

Alena - 3 měsíce, -6 kg, -55 cm

Toto Stravování nebyl problém dodržovat, hlad jsem neměl. Nicméně jako nejnáročnější je příprava jídla. Nemluvě, když odcházím do práce např. na 2 dny. Ale naštěstí mám úžasnou přítelkyni, která mi to jídlo dokáže připravit a popsat, abych věděl co kdy mám jíst.  Pozitivní je, že se cítím dobře, lehce a je i menší únava. Což pociťuji hlavně na nočních směnách.

Miroslav - 2 měsíce, -11 kg, -72 cm

Chtěla bych Vám za všechno moc poděkovat, vidím na sobě obrovitánský pokrok. Nemůžu vůbec uvěřit, jak velký je to rozdíl.

Dostala jsem díky Vám jiný pohled na stravování. Za uplynulé dva měsíce jsem si dokonce vypěstovala závislost na zelenině. Upřímně jsem nikdy nečekala, že se budu cítit tak dobře, jako teď 🙂

Barbora - 2 měsíce, -6 kg, -61 cm

Chtěla bych touto cestou Verče poděkovat. Moc děkuji za tvůj přístup, za to, že dokážeš motivovat a pomoci nastartovat od začátku. Díky tobě jsem začala zas normálně jíst, fungovat. Cítím se naprosto skvěle a i Isabell je spokojená, že má klidnější maminku.  Děkuji. Jak já říkám, jedeme bomby!

Lucie Kvapilová

Verču jsem oslovila s tím, že bych chtěla pomoct se snížením svojí váhy. Od prvního oslovení se zajímala, jídelníček sestavila přesně na míru a hodně podporovala, motivovala a hlavně se zajímala. Velice si její práce vážím, protože se mnou to není lehké. Moc děkuji za její trpělivost. Ukázala mi lepší způsob stravování, ve kterém pokračuji i nadále. Verča je skvělá a ve své práci je veliký profík. Moc za ni děkuji 🙂

Anna Rejsová

Pomohla si mi se zaměřit na správné a hlavně vyvážené stravování. Určitě mám v tomto směru ještě rezervy, ale jsem na dobré cestě. Děkuju ti moc za Tvůj báječný, poučný a zábavný přístup ke tvé práci, je vidět, že tě to baví a naplňuje.

Irena Fridrichová

Verču mohu jen doporučit, moc mi při hubnutí pomohla a to né jen jídelníčkem, ale i tím, že jsem jí ze začátku dost často psala o radu (trochu i panikařila) a vždy mi hned poradila nebo věci vysvětlila. Opravdu skvělá spolupráce, motivace a moc milý přístup. V podstatě je se mnou pořád, protože jsem u jejího jídelníčku stále zůstala a hlavně mě naučila všechny správné návyky.

Jsem v jídle i vybíravá, takže jsem neměla v jídelníčku nic co bych nejedla. Za mě Verču doporučuji a pokud váháte a narazíte na její fb stránku, tak váhat přestaňte a jděte do toho. Je důležitý, když víte, že máte vedle sebe někoho, kdo vás podrží a poradí, i když jen takto na dálku.

Petra Cardová

21 dní, trvá než si vybudujeme nový návyk

90 dní trvá, než si vybudujeme životní styl. Minimálně 180 dní trvá, než se nový návyk a životní styl stanou naší přirozenou cestou. 

Připravila jsem pro vás program pro lepší žívot. Podívejte se  na něj!

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!