Zapsáním se na WAIT LIST se nezavazuješ ke koupi programu.


Díky registraci na WAIT LIST však v případě zájmu získáš k programu EXKLUZIVNÍ BONUS, který mám pro Tebe připravený už teď. O všem se dozvíš jako první na tvůj email.

 

KOLIK ČASU SI UŽ STRÁVILA NESNÁŠENÍM SVÝHO TĚLA?

Kolik času si už strávila nad tím, že si nesnášela svoje tělo…

Kolik času si už strávila u zrcadla, kdy sis prohlížela svoje špeky, tlustý, krátký nohy, strie… a celulitidu v domnění, že třeba jednou ta pomerančová a povolená kůže po porod(u)ech zmizí…byla si nešťastná z každého pohledu na sebe a říkala sis jak si děsná, tlustá, hnusná, neschopná a líná…

Kolik času si už strávila nad tím, jak tohle všechno změnit? Zkoušela si už všechny možný extrémy a zkratky, který stejně nebyly trvalý a udržitelný…a tak si byla dál nešťastná a nespokojená ve svým vlastním těle…

Kolik času si už strávila nad tvou plnou skříní s oblečením a nevěděla si co si vzít na sebe, aby nebylo vidět jak si tlustá? Hledáš hlavně volný a černý oblečení, který tě udělá “štíhlejší” a nikam se ti nechce chodit… Nevíš co dál? Co se sebou? A ikdyž zhubneš zjistíš, že tě to neudělalo šťastnou tak jak sis myslela…

A já ti prozradím proč…protože si (zatím) nenašla Lásku k sobě, Lásku k tělu. Nejsi spokojená uvnitř sebe.

✅Už dost “linčování” sebe sama

✅už dost bylo kritiky
✅už dost bylo té nenávisti k tvému vlastnímu tělu a vzhledu

ZAČNI ŽÍT A SOUSTŘEDIT SE NA TO, co se ti na sobě líbí? Za co se pochválíš už teď? Za co si ve svém životě vděčná? Najdi to v sobě.

✅ ZASLOUŽÍŠ SI BÝT ŠŤASTNÁ, protože už teď si dost, už teď si dokonalá, úžasná a krásná ❤️

Pokud stále nevíš jak najít lásku k sobě, lásku k tělu…Chceš být sebevědomá, sama sebou…

Chceš se cítit skvěle ve svém vlastním těle bez čísel, který tě v životě ovládají a demotivují 👉 ať už je to číslo na váze, číslo oblečení, věk, počítání kalorií, procento tuku, svalu, (ne)spálených kalorií nebo (ne)spojených kroků za den, tak mám pro tebe skvělou zprávu.

Začátkem roku (únor-březen 2022) spustím NOVÝ TRANSFORMAČNÍ PROGRAM 👉 NA*RAT ČÍSLŮM. Díky kterýmu si začneš vážit sebe sama ❤️

Pokud chceš být mezi prvními kdo se dozví o spuštění předprodeje a mít tak k programu jistý i EXKLUZIVNÍ BONUS, zapiš se na WAIT LIST.

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!