Toužíš se cítit a vypadat skvěle? (Ne)víš jak na to a nechceš být na to sama?

Potřebuješ nakopnout k pohybu i ke správnému stravování, tak abys neztratila po pár dnech nebo týdnech motivaci? Chceš se začít pravidelně hýbat, zdravě se stravovat a mít u toho podporu komunity? Najdeš si na sebe alespoň 10 – 30 minut minimálně 2x týdně?

Chceš zlepšit náladu v téhle nelehké době a zastavit se sama pro sebe v uspěchaném životě? Nebo zhubnout a zpevnit problematické partie? Cítit se tak lépe v letním oblečení?

Investuješ do sebe částku ve výši 38 Kč na den?

Pokud sis alespoň jednou odpověděla ANO, pak je toto 3 měsíční členství u mě na webu právě pro Tebe. VELKÝM BONUSEM pro Tebe bude skvělý pocit sama ze sebe.

Začít můžeš hned a přístup do členské sekce ti zůstává už napořád.

Věřím, že teorii o zdravém životním stylu znáš velmi dobře, ale je už pro tebe horší své znalosti uvádět do praxe. Se mnou i s ostatními ženami uvnitř Facebookové skupiny se nastartuješ a namotivuješ  😉 

 

Těším se na Tebe.

Co členstvím získáš?

Vstup do členské sekce na webu prolepsizivot.cz, kde budeš mít přístup k:

– Videím, kde si společně zaposilujeme a zacvičíme TABATU – intervalový trénink (se zaměřením na nastartování metabolismu a spalování tuků) a zaposilujeme si na problémové partie s vlastní vahou těla. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Všechna videa budeš mít hned k dispozici, budeš si je tak moct pustit kdykoli se ti to bude hodit.

– BONUSOVÁ VIDEA NA TÉMA – Jak si udržet motivaci. Kouzlo ranních rituálů… – Ráno dělá den. Jak efektivně sledovat své pokroky. Motivační týdenní i měsíční výzvy a další překvapení.

– Motivační tabulky a pracovní listy ke stažení a vyplňování si tvých pokroků a (ne)splněných úkolů a pocitů z každého dne.

 

DÁLE NA TEBE ČEKÁ:

Mini výzvy na různá témata – strava, pohyb, mysl…

Online koučink jak se cítit a vypadat skvěle. Ukážu ti principy jak si udržet motivaci a kouzlo každodenních rituálů v rámci týdenních akčních kroků.

Podpora Facebookové skupiny, kde bude probíhat vzájemná podpora, motivace a inspirace komunity v podobě příspěvků všech, kdo bude mít členství. Budeš ve skvělé komunitě žen, které mají stejný cíl jako Ty – Cítit se skvěle ve svém těle. 

Skvělá nálada, plno energie a ten nejlepší pocit sama ze sebe.

ČLENSKÁ SEKCE JE JEDINEČNÁ TÍM, ŽE JDE O VĚTŠÍ PÉČI S DOPROVODNÝMI NÁVODY A MOTIVAČNÍMI MATERIÁLY. JE TO NĚCO VÍC, NEŽ SE PODPOROVAT NAVZÁJEM POUZE V JEDNÉ AKTIVITĚ. JE TO LÁSKYPLNÁ CESTA K VÝSLEDKU.

90 dní společně

Chceš

Nakopnout k pravidelnému pohybu?

Mít podporu KOMUNITY?

Zaměřit se na zdravé a pestré stravování?

Být ve skvělé komunitě lidí? 

Zpevnit problematické partie?

CÍTÍT SE A VYPADAT SKVĚLE? 

Registrovat se můžeš už teď.

SPOLU TO DÁME!

Po registraci a připsání platby do systému ti na e-mail přijdou automaticky vygenerované přihlašovací údaje do členské sekce (pokud již máš registrační údaje do členské sekce vygenerované z předchozích výzev nebo programů, tak jsou pro tebe stále platné), kde se bude výzva odehrávat. 

V členské sekci tak budeš mít zároveň přístup k Májové výzvě, Červnové, Listopadové i Prosincové výzvě. 

Těším se na Tebe. S Láskou, V.


Co napsaly účastnice minulých výzev:

Celým programem Tě budu provázet já

Verča. Tvá průvodkyně lepším životem. 

Ukážu ti cestu, jak najít lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu, pomocí stravy a nastavení hlavy. Se mnou je i dortík kámoš 😉

Jak se díky výzvě budeš cítit:

Nezapomeň být se mnou i na Instagramu 🙂

 

                                          Kdo jsem a co dělám:

 

Jsem autorka projektu Pro lepší život, /nejen/ výživová koučka. Lektorka a motivátorka programů i výzev Pro lepší život.

 

Ve svých programech, trénincích na emoční tuk i výzvách, ukazuji ženám cestu, jak najít Lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu, pomocí stravy a nastavení hlavy. 

Jak se stravovat s lehkostí a radostí, bez zakazování a výčitek, počítání kalorií a vážení potravin.

 

Jsem přesvědčena a mluvím z vlastní zkušenosti, že 

TA NEJTĚŽŠÍ ČÁST NENÍ DOSTAT DO FORMY SVÉ TĚLO, ALE DOSTAT DO FORMY SVOU MYSL.

Ukázka lekce posilování

Ukázka lekce Tabaty

A co na to výzvaři?

© copyright Veronika Frydrychová 2022

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!