Jmenuji se Veronika Frydrychová a jsem…

Autorka projektu Pro Lepší Život a koučka pro ženy.

Ukazuji ženám jak najít lásku k sobě a ke svému tělu ♥️  Jak se stravovat s lehkostí a radostí, bez zakazování a výčitek, vážení potravin a počítání kalorií. Protože ta nejtěžší část není dostat do formy  tělo, ale dostat do formy svou mysl.

Se mnou je i Dortík kámoš.

Svými principy tě budu vést mou nekončící pozitivní energií, podporovat, motivovat a inspirovat.

Jsem šťastná holka, která je občas i smutná, nešťastná, vytočená nebo nasraná :), manželka skvělýho chlapa, který dokáže být na tečku stejně tak, jako naše 3 boží děti, který se narodily v období roku 2010-2014.

 Život je Cesta. Cesta je Cíl. Každý máme svou cestu a pokud ji někdo nebude chápat, je to v pořádku, není to jeho cesta, je Vaše.

Nezáleží na tom, co děláš jednou za čas,

ale to, co děláš každý den.

Koníčky a záliby

Nejsem žádný vrcholový sportovec, vášnivý turista ani knihomol.
Věnuju se činnostem takovým, které mě v tu danou chvíli baví a dávají smysl.
Patří sem rozhodně pravidelný rodinný procházky a víkendové výlety, společně i s naší aktivní fenkou Amy (jack russel).
Stejně tak miluju si jít na procházku sama, meditovat, jít si zaběhat do přírody, na koloběžku nebo si zaposilovat. V zimě si užívám lyžování na sjezdovkách.
A když už si kupuju knížku, je zaměřena na téma vnitřního nastavení, síla myšlenky, sebe rozvoj, sebeláska, zdravý životní styl nebo vaření a pečení 🙂

Můj velký relax je pečení dortíků.

PŘÍBĚH K DORTÍKŮM

Pečení dortíků je pro mě především Radost, Relax a Meditace, kdy nemyslím na nic jiného.  Na druhou stranu jsem se z počátku prala s myšlenkou… v té době… Výživová poradkyně a dortíky? Které jsou s cukrem a pšeničnou moukou? Co si řeknou lidi? Ale pak jsem si uvědomila… vždyť je to můj život, mě to dělá šťastnou a naplňuje pocitem, který neumím ani popsat. Nikdo jiný nežije s mým já, pouze Já a dělám to s tím nejlepším možným úmyslem.

Navíc z mé praxe s klienty vím, že ať už se dodržuje jakýkoli výživový směr, každý si jednou za čas dáme něco dobrého, či sladkého na zub. Což i všem doporučuju. Kde je psáno, že tohle je správně nebo špatně? Proto jsem se rozhodla poslouchat své ♥️ bez ohledu na to co si myslí nebo říkají ostatní…. a uvědomila si, že třeba zrovna já jsem na tomto světě proto, abych dělala lidem Radost tím, že jim budu pomáhat na jejich cestě k SEBELÁSCE a zároveň uspokojím mlsný jazýček svého okolí a potěším oko krásně nazdobeným dortíkem.
Je pro mě Radost dělat lidem Radost.

 

Toužíš se cítit a vypadat skvěle?

Nevíš jak na to a nechceš být na to sama?

Hledáš podporu, motivaci a inspiraci? Víš, že to sama nezvládneš?
Zdravě se stravuješ, máš pravidelný pohyb a tuku se ne a ne zbavit? Dost pravděpodobně je to proto, že se tě drží Emoční tuk = částečně nezpracované emoce. Emoce, který potlačuješ v sobě a pak se tě drží emoční tuk, aby tě chránil, aby si „přežila“. V online programu NA*rat číslům tě čeká Modul věnovaný právě tomuto tématu spolu s workbooky, aby si co nejdříve a jednou pro vždy s emočním tukem zatočila.

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!