Jsem vděčná za každou vaši zpětnou vazbu, ale mnohem vděčnější za to, že to má obrovský smysl.

je mi velkou ctí, ukazovat ženám jak najít lásku k sobě, ke svému tělu a měnit jim tak pohled sama na sebe.

Půl roční program s VIP mentoringem

Hanka S.

Před zahájením naší spolupráce jsem se necítila komfortně ve svém těle, věděla jsem hodně teorie, co bych měla dělat, abych zhubla, ale uvedení do praxe nějak nešlo. Chtěla jsem něco udělat pro svoje tělo a zhubnout. Verču jsem znala již několik měsíců díky sociálním sítím, líbil se mi její styl práce a proto jsem měla představu o spolupráci s ní.
Z první konzultace jsem odjížděla s nadšením – WAU, jako tahle holka je úplně na stejné notě jako já, za nic mě nebude soudit a určitě s ní udělám hodně pokroků. Při společných konzultacích se cítím dobře a i-když priorita byla zhubnout, díky Verče jsem odhalila věci, které s tím souvisí i nesouvisí a hlavně, že to hubnutí vůbec není priorita, ale že daleko důležitější je přístup sama k sobě.
Udělala jsem pokrok v tom, že opravdu vše si člověk musí srovnat v hlavě a vše cítit, že ví proč to dělá, ne jenom, že to dělá, protože by to tak mělo být nebo, že je to tak lepší. Určitě pokud člověk chce na sobě něco změnit nebo ne třeba měnit, ale někam se posunout, musí vystoupit ze svojí komfortní zóny. Líbí se mi moc Verči přístup, jak motivuje svoje klientky.
Taky se mi moc líbí osobní konzultace, kde se mi Verča opravdu naplno věnuje a když vidí, že holky z programu trápí nějaké společné problémy, tak hned zareaguje a vymyslí jak by jim šlo pomoci. V programu se mi líbí společné vaření/pečení. V programu bych nic neměnila, snad jen ten čas, kdyby šel přibrzdit . Osvojila jsem si přípravu jídla, pravidlo 80/20 a ranní rituály. Celkově hodnotím naši spolupráci jako pohodovou.

Než jsem oslovila Verču ke spolupráci, tak jsem byla zmatená, uťáplá a nevěděla kudy kam. Mým cílem bylo zhubnout. Verča se mi moc líbila na Instagramu, a tak jsem ji oslovila. Z první konzultace jsem byla natěšená a povzbuzená. Při konzultacích se cítím vždy skvěle. Verča je nakopávač a dovede vždy odhadnout přesně situaci co prožívám. Díky naší spolupráci jsem zjistila co vše ovlivňuje hubnutí a že vše začíná v hlavě.
Během naší spolupráci bych chtěla vyzdvihnout konzultace, pracovní listy i žívá vysílání v naší společné podpůrné skupině na Facebooku. Zkrátka vše co program přináší. Program je skvělý, osvojila jsem si kromě snídaní a svačin také myšlenku dávat sebe na první místo, a to je nyní v mé situaci opravdu výzva. Na programu a celé spolupráci bych neměnila vůbec nic. Jen bych potřebovala osobní konzultace, které nebyly možné z důvodu velké vzdálenosti.
Program doporučuji všem, kteří chtějí začít žít svůj život jinak.

Katka T.

Zuzka Š.

Před vstupem do programu s Veru, jsem se cítila, že nejsem dost. Chtěla jsem se konečně začít cítit skvěle – zářit, zvýšit sebevědomí, srovnat si životní hodnoty. Práce – organizace času, naladit se na úspěšné lidi, brát je jako sobě rovné a naopak opustit lidi co mě vysávají. Chtěla jsem změnit své stravovací návyky, nakopnout do cvičení a umět si organizovat svůj čas, povinnosti a zapracovat na spánku a stravovacích zvyklostech mé dcery. Znala jsem Verču už z dřívějška, vždy, když jsem ji potkala, tak zářila, usmívala se a byla pozitivně a příjemně naladěná. Měla jsem pocit, že bych s ní chtěla trávit každou volnou chvilku, aby mi kousek toho svého kouzla předala.
Po první konzultaci jsem odcházela docela vyděšená. Tolik informací a hlavně jsme řešily mé špatné stravovací návyky. Pokaždé se moc těším na naše společné setkání – ať už konzultace, oběd nebo procházky. Těším se, že se dozvím něco nového. Jsem uvolněná a klidná, jako pokec s nejlepší kamarádkou, která mě dobře zná a je tu jen pro mě ve všech možných životních situacích.
Od zahájení programu jsem zjistila, že je to cesta. Změnit myšlení nejde ze dne na den. Ale asi už teď můžu říct, že jsem klidnější a vnímavější k sobě samé. Na spolupráci se mi nejvíc líbí, že ať prožívám cokoli, ať se cítím jakkoli, mám pocit, že na to nejsem sama – v tom je ta SÍLA!
Už v polovině naší spolupráce se cítím moc spokojeně – pokud se ohlédnu zpátky a vyjádřím to matematicky, tak z 9 mých témat, které jsem chtěla vyřešit, tak mám po 4 měsících 6 splněných. Kdybych měla celkově zhodnotit naši spolupráci, tak jsem si uvědomila, že limity jsou jen v hlavě. Že je potřeba AKCE – věř, běž a dokážeš. Změna je proces, cesta, nestane se ze dne na den, jsem maratonec, ne sprinter. Není důležité co dělám jednou za čas, ale co dělám každý den. A když se něco nedaří, poučit se, vzít to jako zkušenost a nekritizovat se, naopak být za ni vděčná, ocenit se a uvědomit si, že příště to zvládnu lépe. Umět se pochválit. Protože, už teď jsem DOST! Taková jaká jsem !!!
Program bych doporučila všem, co jsou v tuto chvíli nespokojeni se svým životem a mají chuť to změnit. Všem, co už pochopili, že je život cesta a všem, kteří na to nechtějí být sami.

Před tím než jsem vstoupila do půl ročního programu s Verčou, tak jsem si cítila stará a tlustá (trochu s nadsázkou, ale v podstatě to dost vystihuje). Mým primárním cílem bylo zhubnout. Verču jsem sledovala přes sociální sítě už delší dobu, párkrát jsem se s ní setkala i na cvičení a působila na mě moc příjemným dojmem. Jako velké plus jsem brala, že máme k sobě kousek na osobní setkávání.
Po první konzultaci jsem se cítila plná energie a odhodlání a také trochu s obavami a pochybami o sobě, jestli to zvládnu. Pokaždé, když se vidíme nebo jsme v kontaktu, tak se cítím skvěle na těle i na duši.
Radikálně se mi díky programu s Veru změnil život. Neřeším kila, chci se cítit dobře a zařadila jsem do života heslo „Na babičku dobrý“. A snažím se využít každé příležitosti, kterou mi život připraví. Na spolupráci se mi moc líbí Verči pozitivní a individuální přístup a podpora Facebookové skupiny. Není nic co bych chtěla na programu měnit, snad jen trochu přibrzdit čas?
Už po krátké době po zahájení programu se cítím mnohem lépe, neřeším nepodstatné věci, občas se mám i ráda a hodně jsem omezila výčitky směrem k sobě. Spolupráce s Veru je naprosto perfektní, vždy, když jsem potřebovala, byla tu pro mě. Naučila jsem se přemýšlet nad jídlem, nevyčítat si, když není vše na 100%, přestala jsem tlačit na pilu a začaly ke mně přicházet věci a lidi tak nějak sami o sobě.
Program bych doporučila všem ženám, které o sobě pochybují, kterým chybí sebevědomí a chtějí se cítit dobře.

Marcela Ř.

Co dále říkají mé klientky a jak jim spolupráce se mnou změnila život?

5/5

zahoj duši :*

Unikátní transformační program

Buď mezi prvními a získej tak výhody v programu NA*rat číslům

© 2024Pro lepší život. Veronika Frydrychová. Všechna práva vyhrazena

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!