6měsíční transformační program

Unikátní transformační program

NA*rat číslům

Ukážu ti cestu, jak najít lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu. Pomocí stravy a nastavení hlavy. Se mnou je i dortík kámoš.

Hledáš vysněné číslo, díky kterému si myslíš, že budeš „šťastná“?

Za posledních pár let jsem spolupracovala s více než 100 ženami. Měly jediný společný cíl = ZHUBNOUT. Hledaly cestu k vysněnému číslu na váze nebo centimetry přes bříško… zadek… 

 

Zpočátku neviděly, že vztah, který měly samy se sebou, určoval i jejich ostatní vztahy. A tak hledaly venku to, co mohly najít jen uvnitř sebe. 

Ta nejtěžší část nikdy nebyla dostat do formy tělo, ale dostat do formy svou mysl. A proto chceš-li shodit tuk, musíš předně hojit duši.

Protože primární potravou pro tvoji duši je:

a pak máš sekundární potravu pro duši, kterou je strava.

…ať už je to číslo na váze, číslo oblečení, věk, počítání kalorií, procento tuku, svalů, (ne)spálených kalorií nebo kroků za den, tak čti dál.

Právě teď spouštím

6měsíční transformační program NA*rat číslům

Díky kterému si začneš vážit sebe sama. Začínáme 22. 3. 2022. Poté se brány do programu zavřou.

Každá máme svoje problémy a nejistoty. Každá jsme originál a není třeba se s kýmkoli porovnávat. Vykašli se na všechny blbý narážky od rejpálků.

Přesně tuhle podporu najdeš i v půlročním komplexním programu:

Tvé tělo dosáhne přesně toho, čemu tvá mysl uvěří

Vztah, který máš sama se sebou, určuje, jaké budou tvé ostatní vztahy

Nebojuj sama se sebou, ale bojuj sama za sebe. Když bojuješ sama se sebou, vytváříš na sebe tlak, stres, pres… a v tomhle prostředí se daří věcem jako:

Každé z těhle témat projdeme v programu a zpracujeme ho. Protože ve chvíli, kdy najdeš lásku v sobě, najdeš lásku k sobě. Dokud budeš hledat venku to, co nemáš uvnitř, nikam se neposuneš.

Teď se potřebuješ dostat dovnitř sebe. Co ti kdo kdy řekl? Co ti udělal? Abys dokázala opustit a odpustit všem a všemu, co se ti kdy stalo.
Půl roční program pro lepší život není "pouze o hubnutí". Je to unikátní program, který ti změní život, vrátí sebevědomí, naučí lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu a ukáže Ti cestu, jak se stravovat s lehkostí a radostí, bez zakazování, výčitek, počítání kalorií a vážení potravin.

Jsi připravená na změnu?

Chceš si v životě umět říkat o to, co chceš ty? Online program tě navede k sobě. Dostaneš se tam, kde chceš být.

Protože ŠŤASTNÁ A SPOKOJENÁ ŽENA = ŠŤASTNÁ A SPOKOJENÁ CELÁ RODINA

Právě teď můžeš do programu vstoupit a získat tak:

6měsíční program NA*rat číslům

Aktuálně není možné do programu vstoupit
  • 11 modulů s videi a pracovní listy v členské sekci na webu
  • 6× skupinový online koučink přes ZOOM
  • 24 týdnů plná podpora a pozitivní energie od Veru
  • Podpůrná Facebooková skupina
  • Tvá změna započne 22.3.2022

6měsíční program NA*rat číslům

Aktuálně není možné do programu vstoupit
  • 11 modulů s videi a pracovní listy v členské sekci na webu
  • 6× skupinový online koučink přes ZOOM
  • 24 týdnů plná podpora a pozitivní energie od Veru
  • Podpůrná Facebooková skupina
  • Tvá změna započne 22.3.2022

 

BONUS – celoživotní přístup k programu i k budoucím aktualizacím.

Možnost vstoupit do programu máš do 21.3.2022, poté se brány programu zavřou a vstup nebude možný.

Nejdůležitější je, co si o sobě myslíš Ty

Dřív mi tak moc záleželo na tom, co si o mně myslí a říkají ostatní… Měla jsem neustálou potřebu zavděčit se a být tu pro všechny. Být tou „dokonalou“ a hodnou holkou za všech okolností. No dneska se tomu směju.

Život mě naučil a já pochopila, že nejdůležitější je, jak sama sebe vnímám, jak se přijímám, jak sama se sebou mluvím, jak se (ne)hodnotím, (ne)kritizuji, (ne)soudím. Zkrátka jak se cítím uvnitř sebe.

Dnes je se mnou i dortík kámoš. Jako koučka ženám ukazuji, že je důležitá nejen výživa těla, ale i duše. Naučím tě, jak se stravovat s lehkostí a radostí, bez zakazování a výčitek, počítání kalorií a vážení potravin. Spolu to dáme.

MKP_6722
A já ti budu celou dobu stát po boku.

Stejně jako holkám v mých programech

Program je pro tebe, pokud

Představ si, že ráno nepřemýšlíš nad tím, co si na sebe vezmeš

Protože se ve všem cítíš skvěle. Jako ta bohyně a královna svého života. Nečekej na až a pojď NA*rat číslům. Dej sebe na první místo, abys i ty mohla rozdávat radost a být tou nejlepší verzí sebe sama.

Představ si sebe za půl roku? Jak vypadáš? Jak se cítíš? Co si oblékáš? Jak se stravuješ? Jak vnímáš sama sebe? Krásný pocit že? Každá si proto můžeme jít. Každá jsme jedinečná a královna svého života.

Máš otázky? Dám ti odpovědi

Se změnou můžeš začít už teď. Ihned po zaplacení ti přijde nultý modul – uvítání, jak to bude probíhat + 4 úkoly, které si vypracuj ještě před začátkem programu a které tvou změnu krásně podpoří.

1× měsíčně budeme mít společný online hovor, na kterém se podpoříme a zapracujeme na tvém sebevědomí. Vysílat budu přímo do skupiny a zodpovím všechny tvé otázky, které ti během programu vyvstanou. Když se nebudeš moct zúčastnit, podíváš se ze záznamu.

Věř si, věř svým snům. Každá máme právo na to být šťastná, spokojená a mít se ráda přesně taková, jaká jsem ❤️ Ve své jedinečnosti a originalitě. Je to tvůj život a kdo jiný ho může změnit než ty sama? Já tě na tvé cestě podpořím.

Napiš mi na  info@prolepsizivot.cz a já ti moc ráda odpovím.

Platbu za program nevracím. Za obsah transformačního programu si stoprocentně stojím, protože je v něm obsaženo úplně všechno, včetně přidaných bonusů, co ke změně potřebuješ. Pokud si nejsi jistá, že chceš do programu investovat, nebo potřebuješ ještě více detailů, ráda si s Tebou zavolám.

Ať se rozhodneš jakkoliv, chci ti říct, že jsi jedinečná, božská a jsi dost přesně taková, jaká jsi dnes. Právě teď a tady. Na to PAMATUJ

Veronika Frydrychová, IČ: 123456 | VOP  | ochrana os. údajů 

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!