Pro milovníky fitness stravy tu mám neskutečnou dobrotu. Je to další rychlovka, ze které si můžete udělat jak vafle, tak lívance, které jsem zvolila já, jelikož se nám doma nedávno rozbil vaflovač. Podotýkám – ani sníst se to nedá

Budeme potřebovat:

  • 1 zralý banán
  • 1 vejce
  • 1 PL kokosové/mandlové mouky
  • 35 g proteinového prášku (já zvolila banánový)
  • špetka prášku do pečiva
  • špetka skořice

Postup:

V misce rozmačkáme banán a pořádně ho rozmícháme s ostatními ingrediencemi. Těsto nadávkujeme do nahřátého vaflovače a vafli pečeme zhruba 5 minut, dozlatova. Pokud nemáme nepřilnavý vaflovač, určitě ho před nalitím těsta potřete trochou oleje (já používám kokosový). Z těsta si také můžete připravit lívance, tak jako já  k tomu jsem použila náš nový kontaktní gril, na který nepotřebuji ani ten tuk.

Vafle/lívance můžete podávat s jogurtem, zakysanou smetanou, se zmrzlinou, ovocem a polít tmavou čokoládou nebo javorovým sirupem. Fantazii se meze nekladou  Já jsem zvolila zakysanou smetanu, sušené plody Goji a mražené borůvky. Neskutečná dobrota ke snidani. Vyzkoušejte také 

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!