Vánoce jsou tady…miluju tu atmosféru a vše co k tomu patří…až teda na ten frmol před tím … Ale potom… ta pohodička…pohádky…radost v dětských očích…trávený čas s rodinou, to si užívám 🙂

K pečení jsem se zatím nedostala… A co vy? už máte své oblíbené cukroví pěkně schované v krabičkách? Já ještě ne, ale tento týden se asi tak na 4 druhy cukroví. Už se těším na nové, nevyzkoušené zdravé recepty 😉 Klasiku letos u nás nenajdete 😉 To mi připomíná, že loni jsem si ukoulela tyhle výborný kuličky z avokáda, které se hodí nejen jako vánoční cukroví 😉

Budeme potřebovat:

  • 150 g tvarohu
  • 1 avokádo
  • 30 g proteinového prášku (vanilka, kokos, nebo puding.prášek)
  • 4 PL kokosové mouky (nebo 6 PL strouhaného kokosu)
  • špetka stévie
  • 2PL kakaa (na obalení)

Postup:

V misce si rozmačkáme avokádo, potom ho smícháme s tvarohem, proteinovým práškem, špetkou stévie a kokosovou moukou nebo jemně nastrouhaným kokosem. Z těsta ukoulíme kuličky, které obalíme v kakau. Ty vložíme do papírových košíčků a necháme alesponň na 5 hod. stuhnout v lednici.

Na slovíčko:

O avokádu jsem se už zmínila v receptu na Avokádový puding, jukněte 🙂

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!