6ti měsíční

transformační program

Pro lepší život ženy

Ukážu ti postupnými kroky cestu, jak najít lásku k sobě, ke svému tělu i pohybu. Jak se zdravě stravovat a při tom si nic nezakazovat. Proč se tě drží emoční tuk a jak ho shodit. Díky programu bude tvou přirozenou součástí se umět pochválit i ocenit. Najít si každý den kousek radosti a být tak zdravou, šťastnou, spokojenou a sebevědomou ženou. 

Není důležité co děláš jednou za čas, ale co děláš postupně každý den. 

Se mnou si život budeš žít, ne přežívat.

Obsah programu

Celým programem Tě budu provázet já

Verča. Tvá průvodkyně transformačním procesem. Těším se na společnou jízdu. 

Ukážu ti cestu, jak najít Lásku k Sobě

0. MODUL z programu Na*rat číslům

Vítejte

Uvítací video

To jsem já

Představení

Péče o sebe

Nejen fyzicky, ale i psychicky

Videokurz zhubni v hlavě

Pamatuj – Vzhled, věk, číslo na váze, ani velikost oblečení neurčuje tvoji hodnotu… Nejdůležitější je, jak se cítíš ty sama. Jak jsi sama se sebou spokojená.


POSTUP VIDEO KURZU

 

1. Ještě před tím, než si pustíš videa kurzu Zhubni v hlavě, udělej si čas sama na sebe. Uveleb se na svém oblíbeném místě, vezmi si propisku, uvař si čaj nebo si dej sklenku vína, zapal si svíčku a odpověz na otázky z 1. pracovního listu.


2. Pusť si video – Jak najít lásku k sobě, ke svému tělu a k tomu si připrav pracovní list. Pokud budeš mít jakýkoli dotaz k tématu,  napiš mi e-mail nebo přímo do komentáře pod dané video.


3. Pusť si video – Kolečko emočního jedení a stáhni si pracovní list, díky kterému zjistíš, co je tvým spouštěčem emočního jedení. Pokud budeš mít jakýkoli dotaz k tématu,  napiš mi e-mail nebo přímo do komentáře pod dané video.

4. Pusť si Bonusové video – Kde sdílí mé úžasné klientky svou cestu díky půl ročnímu programu pro lepší život ženy. Pokud budeš mít jakýkoli dotaz k tématu,  napiš mi e-mail nebo přímo do komentáře pod dané video.

Nezapomeň být se mnou i na Instagramu 🙂

© copyright Veronika Frydrychová 2022

7 dní pro lepší život

Online Program 7 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!

21 dní pro lepší život

Online Program 21 Dní Pro Lepší Život aktuálně probíhá, Chcete se jej příště účastnit? Není nic jednoduššího. Stačí se přihlásit v tlačítku níže na čekací listinu.

You have Successfully Subscribed!